Wiosenna czapka? Już? Jeszcze kupisz u nas CZAPKĘ!

Warszawa Sobota Blue City – 17.02.24
wiosenna czapka

Wiosenna czapka?

W najbliższą sobotę, 17 lutego 2024 roku, marka odzieżowa Brain Inside zawita na Targach Mody! Odbędą się w popularnym centrum handlowym Blue City w Warszawie. To wyjątkowe wydarzenie będzie trwać od godziny 10:00 do 22:00.

Co jak i gdzie?

Nasze stoisko znajdziecie na poziomie -1. Ponadto będziemy widoczni z daleka – KOŁO FONTANNY 🙂 Jak zwykle oferujemy miłośnikom mody doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi wiosennymi trendami.

Chyba ostatni raz w tym sezonie!

Na stoisku będzie można znaleźć zarówno klasykę, jak i najnowsze trendy sezonu. W rezultacie przyciągnie to uwagę zarówno tych, którzy poszukują eleganckiej klasyki, jak i tych, którzy cenią sobie odważne, nowoczesne wzornictwo. Temat tyh targów – Wiosenna czapka!

Tej zimy w Blue City nas jeszcze nie było!

PODSUMOWUJĄC – Targi Mody w Blue City są doskonałą okazją dla Brain Inside, by zaprezentować swoją filozofię projektowania. Skupia się ona na połączeniu wyjątkowego stylu z komfortem i funkcjonalnością. Mamy nadzieję, że obecność na tym wydarzeniu umożliwi nam bezpośredni kontakt z klientami. A to pozwoli jeszcze lepiej zrozumieć Wasze potrzeby i oczekiwania. Teraz chcemy dowiedzieć się co znaczy dla Was – Wiosenna czapka.

Dlaczego my?

Poznańska firma Brain Inside, zatrudnia Seniorki do ręcznego tworzenia cudownych czapek na drutach. To nie tylko fantastyczny sposób na wykorzystanie talentów i umiejętności osób starszych. To także możliwość dodatkowego zarobku dla nich w okresie emerytalnym. To świetny przykład wykorzystania lokalnych zasobów ludzkich oraz tradycyjnych technik rzemieślniczych w dzisiejszym świecie biznesu. Ręczne robienie czapek na drutach może być zarówno pasją, jak i umiejętnością przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Firma Brain Inside daje możliwość wykorzystania tych talentów w sposób produktywny i dochodowy.

Nie możesz być z nami?

Nie ma problemu, spotkasz nas na kanale You Tube 🙂 Mnóstwo porad i opowiadania o czapkach 🙂 To prawie tak, jak byście widzieli mnie na żywo 😛

KLIKNIJ W LINK 🙂

Z zimowym entuzjazmem,
Agata
Wiosenna czapka
Podziel się swoją opinią

Newsletter

Wprowadź swój adres e-mail poniżej, aby zapisać się do naszego newslettera