Warto wiedzieć

Czapka dla każdego? Kim jest klient Brain Inside?

Jak spojrzysz chociażby na pogodę w Polsce to okaże się, że czapka towarzyszy nam prawie przez cały rok. Nie wspomnę już o wyjazdach za granicę. 

Naszym klientem jest każdy, kto docenia wysoką jakość i produkty wykonane z pasją oraz miłością. Każdy, kto chce mieć coś niezwykłego, oryginalnego i wartościowego. Każdy, kto rozumie ogrom pracy włożony w wykonanie produktu w Polsce i utrzymanie firmy na polskim rynku.

Zaskoczę Cię pewnie tym, że naszymi klientami docelowymi są również osoby, które nie lubią czapek! Tak! Właśnie osoby, które nie chcą chodzić w czapkach, ponieważ uważają, że źle w nich wyglądają.

Ja, założycielka Brain Inside, za młodu nienawidziłam czapek. Wyglądałam w nich strasznie, a Mama zmuszała mnie żebym w nich chodziła. Oczywiście za rogiem czapka lądowała w kieszeni.

Stworzyłam czapki, które sama chcę nosić. Będąc często na targach mody i słuchając potrzeb Klientów stworzyłam wiele modeli czapek. Szczycę się tym, że jestem w stanie dobrać czapkę do każdej głowy i twarzy. A nie zliczę nawet maili i podziękowań, kiedy moi Klienci kupowali swoją pierwszą w życiu czapkę i nie mogli wyjść z podziwu, że jednak da się dobrze wyglądać w czapce i jeszcze nie marznąć.

Podsumowując – kochasz czapki lub ich nienawidzisz Brain Inside jest dla Ciebie 😀

Szaleństwo czy stonowane kolory? Co tu się dzieje?

Pamiętam jak zakładałam Brain Inside to moim marzeniem było pokolorować naszą szarą, polską zimę. I obiecałam sobie, że w Brain Inside nie znajdą się takie kolory jak szary, bordo, butelkowy czy musztardowy! Same neony i koniec! 

Jednak współpraca z mądrymi ludźmi popłaca. Swego czasu dwie moje znajome przekonały mnie, że Brain Inside powinien być dostępny dla wszystkich. 

Ludzie kochają jesienne kolory, dlatego Brain nie powinien wyróżniać się tylko neonowymi kolorami, ale bardziej jakością wykonania, pięknem designów i wszystkimi kolorami, bo każdy jest piękny.

Zmuszały mnie do przeglądania, Vouge, Elle, Twojego Stylu i innych magazynów modowych, żebym przekonała się, że jesienne kolory też potrafią być piękne. 

No i udało się – dlatego teraz u nas każdy znajdzie coś dla siebie – od żarówiastych fluo po piękne szarości, beże i kolory jesieni. 

Cieszę się, że pokochałam te kolory. Po pierwsze dlatego, że nigdy nie sprzedawałabym czegoś, co mi się nie podoba. Po drugie dlatego, że po tej decyzji sprzedaż wzrosła o ponad 100%. Także biznesowo, ta decyzja była genialna. 

Chcemy żeby w Brain Inside każdy znalazł coś dla siebie, dlatego oferta jest tak rozbudowana ☺

A tak po cichu sobie myślę, że choć może nie zawsze skusisz się na fluo pomarańcz to może się zainspirujesz? To może ten pomysł zostanie Ci w głowie i w przyszłym sezonie zdecydujesz się na przygaszony pomarańcz. A za dwa lata stwierdzisz, że w sumie w żarówiastym pomarańczu Ci do twarzy? 

Sama na sobie przekonałam się, że do wielu kolorów możemy się przyzwyczaić – często wiemy w czym dobrze wyglądamy i nie wychodzimy poza te ramy. Ja z racji zawodu przymierzam miliony czapek i z czasem okazuje się, że kolory które zawsze uważałam, że są „absolutnie nie dla mnie” pasują do mnie i wyciągają ze mnie nowe, fajne odsłony piękna.

Czym Brain stoi? Czyli nasz asortyment.

Oczywiście Brain Inside czapką stoi: czapką robioną ręcznie przez moje kochane Seniorki z Poznania. Czapką streetwearową, czapką z printem i pomponem, ale nie tylko. 

Skupiamy się na dodatkach zimowych. 

Jak zaczynałam moją przygodę z własną firmą, moja znajoma powiedziała mi „jak chcesz coś robić dobrze – skup się na jednej rzeczy”. To było 10 lat temu a pamiętam do dziś te słowa. 

Robimy to, co umiemy i to, co kochamy: czapki, okrycia szyi czyli szaliki, kominy i tuby, opaski handmade, rękawiczki handmade – takie na totalnym oldschoolu – z jednym palcem i sznureczkiem – załóż i poczuj się znów jak 6cio latek 😛 

Czapki dla dzieci czyli Kolekcja KIDS & Matching Beanies

Kolekcja Kids rozwija się z każdym rokiem. Kocham naszych Klientów, bo to oni często podsuwają mi pomysły, na które sama nigdy bym nie wpadła. Każdy taki pomysł zapisuje i w końcu przychodzi czas na jego realizację. I tak było z kolekcją kids – rodzice bardzo chcieli, aby ich pociechy też miały takie piękne i ciepłe czapki (najlepiej takie same jak oni – matching beanies) – i no jak mogłam odmówić? 😀

Dbaj i kochaj czyli użytkowanie produktów <3

Mechacenie się to naturalny efekt użytkowania produktów dzianinowych. Może wystąpić podczas prania lub wskutek uszkodzeń mechanicznych.

Aby zachować jak najlepszą jakość i kształt produktów, zalecamy przestrzeganie instrukcji prania podanych na metkach produktów oraz stosowanie odpowiednich środków piorących. Polecamy suszyć produkty na płasko, najlepiej na ręczniku połozonym na kaloryferze.

Kiedy chowamy produkty do do torby lub rekawa kurtki zawsze warto wywrócić je na “lewą” stronę – wtedy uszkodzenia mechanicznę są zdecydowanie mniejsze.

Sponsoring eventów i współpraca z fajnymi ludźmi

Jesteśmy małą firmą, ale często sponsorujemy różnego rodzaju zawody wake’owe, snowboardowe, czy kobiece inicjatywy. 

Zawsze fajnie poczęstować naszą czapą kogoś z zajawą ;D

Napisz do nas a może podejmiemy współpracę 🙂

Never give up! Czyli nasze motto

Never give up! Nigdy się nie poddawaj! Rób to, co kochasz nawet, jeżeli inni myślą inaczej!

W Brain Inside pragniemy pokazać światu, że można myśleć inaczej. Wcielamy nasze przekonania w życie idąc pod prąd! Prawie wszystkie nasze produkty są wykonywane ręcznie, przez Poznańskie Seniorki. Dajemy zatrudnienie osobom, które z różnych powodów nie mogą pracować poza domem, a szycie jest ich pasją.

Kochamy kolory i oryginalny styl – po prostu inny, jedyny w swoim rodzaju. 

Burzymy utarte sposoby myślenia o modzie – aby własny projekt był normą, a nie luksusem. 

Wierzymy, że każdy powinien żyć jak chce, mówić to, co myśli i całym sobą reprezentować swoje przekonania. Dlatego tworzymy proste rozwiązania, dzięki którym to Ty jesteś kreatorem mody – Ty projektujesz, komponujesz, wybierasz!

Czerpiemy radość z tego co robimy! Pragniemy dzielić się nią ze wszystkimi!

Jednak robiąc to wszystko pamiętamy, że najważniejsi są rodzina i przyjaciele. Kochamy ich i doceniamy każdego dnia. Wszyscy wspierający Brain Inside to jedna wielka rodzina, tworzona przez ludzi z pasja i energią do działania.