Witamy Cię wirtualnie!

W tej zakładce pokażemy Ci filmiki, z naszego kanału na You Tube, przedstawiające nasze szale i kominy. Jak wyglądają, jakie mają wymiary i jak się je nosi. Parę tipów też będzie!

Zapraszamy do oglądania no i oczywiście subskrypcji kanału na YouTube, gdzie regularnie wrzucamy porady dotyczące szalików i kominów oraz inne fajne, inspirujące filmiki!

Po co te filmiki?

No właśnie! Dobre pytanie! Jak wiesz – mamy sklep internetowy. Jak zapewne wiesz – mamy pracownię w Poznaniu. Jak może nie wiesz – pojawiamy się na targach mody – najczęściej w Warszawie. A Klientów mamy w całej Polsce i dalej 🙂 Tak więc nie każdy z Was może zobaczyć nasze produkty na żywo. A dostajemy od Was wiele wiadomości, że bardzo byście chcieli 🙂

Słuchamy Was

Często słyszymy, że mega podobają się Wam nasze szale i kominy, ale jednak ciężko jest kupić przez internet coś tak osobistego. Dlatego tworzymy dla Was filmiki. Pokazujemy jak układają się szale i kominy oraz co je wyróżnia. I wierzymy, że dzięki temu będzie Wam łatwiej podjąć decyzję.

Zdjęcia nie zawsze oddają rzeczywistość

Dokładnie. Mimo iż staramy się, aby nasze zdjęcia produktowe jak najlepiej pokazywały produkty to niestety nie zawsze się uda. Dlatego właśnie te filmiki. A nuż tutaj zobaczysz coś, co pomoże Ci wybrać najlepiej pasujący do Ciebie produkt od Brain Inside.

Dopasuj cały komplet

U nas fajne jest to, że możesz stworzyć cały komplet czy zestaw na zimę. Czapka, szalik i rękawiczki. Opaska, komin i rękawiczki. Co chcesz. Wybór należy do Ciebie a my staramy się go jak najbardziej ułatwić. Najczęściej prezentuje produkty od razu w wybranych zestawach, żeby pokazać jak prezentuje się całość. Ale to nie wszystko – w zakładce WŁASNY PROJEKT – możesz zaprojektować własne kolory całego zestawu!