Witamy serdecznie w strefie na żywo!

W zakładce “Prezentacja czapek all season” znajdziesz filmiki z naszego kanału na YouTubie. Tutaj gwiazdą wieczoru jest “czapka przejściowa”. Pokazujemy Wam jak wyglądają nasze czapki, inne niż czapki ręcznie robione. To czapki robione przez nas, ale na maszynie. Zobacz jakie mają atuty i jak je nosić.

Zapraszamy do oglądania no i oczywiście subskrypcji kanału na YouTube, gdzie regularnie wrzucamy porady dotyczące czapek oraz inne fajne, inspirujące filmiki!

Czapki nie tylko na zimę…

Znajdujesz się w sekcji poświęconej czapkom. Ale jak pewnie wiesz, czas dla czapek to nie tylko zima. Prezentujemy tutaj, tak zwane “czapki przejściówki” – idealne na jesień, wiosnę lub lato.

Jak czapka na wiosnę, lato i jesień zatem?

I taka prawda – kiedy po gorącym lecie zaczyna robić się chłodniej, nie od razu sięgasz po wełnianą czapkę z polarem.
Czy jest czapka przejściowa? To taki łącznik między porami roku. Między latem a jesienią, zimą i wiosną. Podobnie, w sposób delikatny nasze czapki przejściowe przeprowadzą Cię z zimy do wiosny. Na chłodne wiosenne dni i mroźne (czasami) jesienne poranki.

Obejrzyj filmiki i wybierz najlepszą dla siebie.

Jeżeli nie masz pewności – napisz do nas lub zadzwoń – chętnie pomożemy w wyborze 🙂 W naszym biurze pracują specjaliści, którzy od lat zajmują się dopasowywaniem czapek do wyglądu, stylu, owalu twarzy, długości włosów i wielu innych czynników, które mają wpływ na to, jak wyglądasz w czapce.