Tutaj to się dzieje! Powrót do przeszłości!

W tej sekcji pokażemy Ci jak wyglądają nasze rękawiczki na sznurku. Jak je nosić, jakie są ich wady i zalety 🙂 Głównie zalety oczywiście 😛

Zapraszamy do oglądania no i oczywiście subskrypcji kanału na YouTube, gdzie regularnie wrzucamy porady dotyczące dodatków zimowych oraz inne fajne, inspirujące filmiki!

Gubisz rękawiczki? Koniec z tym!

Nasze rękawiczki na szydełku zaopatrzyliśmy w SZNUREK. Taki jak “za dzieciaka” się nosiło. Przeciągasz go przez obydwa rękawy kurtki, a rękawiczki zwisają na końcu 🙂 Pomysłowy powrót do korzeni 😛 A jak fajnie wygląda!

Jeden palec wystarczy?

Niby mało chwytnie z jednym palcem. Ale to nie problem. Kiedy nie jest super zimno – po prostu zdejmij na chwilę rękawiczkę i wykonaj “manualnie-wymagające zadanie”. Jeżeli jest super mróz na dworze – polecamy zaopatrzyć się w cienkie rękawiczki pięciopalczaste i na nie właśnie włożyć nasze rękawiczki. Po pierwsze będzie super ciepło. Po drugie, jak zdejmiesz pierwszą warstwę – zostaje druga!

Jakoś tak niewygodnie…

Czasami Klienci mówią, że rękawiczki z jednym palcem to jakoś tak niewygodnie. Trochę w tym racji, ale jeżeli cenisz sobie ciepło plus ekstrawagancki styl – nasze rękawiczki ze sznurkiem są dla Ciebie! Czy to do kurtki czy do płaszcza. Wszystkie wersje są niesamowite!

A może mitenki? Co to?

Jeżeli lubisz takie rękawiczki, ale bez palców – to właśnie są MITENKI. Jest bardzo dużo różnych rodzajów na rynku. Jeżeli masz ochotę na jakiś konkretny wzór – przyślij nam go w mailu, a my postaramy się wykonać bardzo podobne.
Tak – jak zwykle dopasowujemy się do Ciebie i robimy wszystko żebyś mogła nosić to, co chcesz!

A może własne kolory?

W zakładce WŁASNY PROJEKT RĘKAWICZEK możesz zaprojektować kolory rękawiczek. Zrób połączenia kolorów jakich nie ma nikt inny! Dodaj do tego sznurek w innym kolorze. Wybierz które logo bardziej pasuje do Twojego projektu! W tej zakładce to Ty jestem PROJRKTANTEM MODY!

Powodzenia!