Hej ho! Witaj w strefie filmików!

W zakładce “Prezentacja czapek handmade” Tutaj znajdziesz filmiki z naszego kanału na YouTubie. Filmiki prezentują wszystkie modele czapek jakie znajdziesz u nas w sklepie internetowym.

Zapraszamy do oglądania no i oczywiście subskrypcji kanału na YouTube, gdzie regularnie wrzucamy porady dotyczące czapek oraz inne fajne, inspirujące filmiki!

1. Explorer – czapka bez pompona i bez polaru

2. Hero – czapka z pomponem i polarem

3. Neverland – czapka bez pompona, ale z polarem

4. Endorfina – czapka z pomponem i polarem

5. Smile – czapka z pomponem i polarem

6. Lucky – czapka bez polaru i bez pompona, ale z wywinięciem

7. This is it – czapka nieugniatająca fryzury, bez pompona

8. Happy – krótka czapka z pomponem i polarem

9. Fun – uniwersalna czapka z pomponem i polarem

10. Follow Me – luźna czapka z pomponem i polarem

11. Euforia – czapka z wywinięciem i duuużym pomponem

12. Energy Shot – gruba czapka z pomponem i polarem

13. Joy – elegancka czapka z pomponem i polarem

14. Dream – czapka wiązana z uszami i wiszącym pomponikiem

Dzięki zakładce “Prezentacja czapki handmade” zapoznasz się za wszystkim modelami naszych czapek. I mamy nadzieję, że to pomoże Ci w wyborze tej odpowiedniej 🙂 Jeżeli wiesz już jaki model będzie pasował do Ciebie, Twojej osobowości i Twoich “cieplnych preferencji” – pierwszy krok masz już za sobą. Drugim krokiem jest wybór kolorów, które pasują do Twojej garderoby, nastroju, jaki masz w zimie no i oczywiście do charakteru 🙂

W obu przypadkach służymy pomocą specjalistów 🙂 Mamy 11 letnie doświadczenie w dobieraniu czapek. Pomożemy Ci wybrać zarówno model pasujący do twarzy i sylwetki, jak i kolor podkreślający najlepsze cechy Twojego wyglądu 🙂 Zawsze chętnie służymy radą i pomocą!

Agata – założycielka marki – całe życie nienawidziła czapek, bo źle w nich wyglądała! Dlatego wiemy jak trudno czasem dobrać czapkę, szczególnie kiedy nie wiemy na co zwrócić uwagę. Dlatego Agata zaprojektowała tyle modeli czapek – na pewno znajdziesz taki, który pasuje do Ciebie i będziesz w nim świetnie wyglądać 🙂 Tak jak Agata, która teraz kocha czapki, a dzięki niej – tysiące osób pokochało czapki i odkryło je na nowo ♥