Hej ho! Witaj w strefie filmików!

W zakładce “Prezentacja czapek handmade” znajdziesz filmiki z naszego kanału na YouTubie. Filmiki prezentują wszystkie modele czapek jakie znajdziesz u nas w sklepie internetowym.

Zapraszamy do oglądania no i oczywiście subskrypcji kanału na YouTube, gdzie regularnie wrzucamy porady dotyczące czapek oraz inne fajne, inspirujące filmiki!

Trudny wybór?

Dzięki zakładce “Prezentacja czapki handmade” zapoznasz się ze wszystkim modelami naszych czapek. I mamy nadzieję, że to pomoże Ci w wyborze tej odpowiedniej 🙂 Jeżeli wiesz już jaki model będzie pasował do Ciebie, Twojej osobowości i Twoich “cieplnych preferencji” – pierwszy krok masz już za sobą. Drugim krokiem jest wybór kolorów, które pasują do Twojej garderoby, nastroju, jaki masz w zimie, no i oczywiście do charakteru 🙂

Wcale nie trudny…

W obu przypadkach służymy pomocą specjalistów 🙂 Mamy 12 letnie doświadczenie w dobieraniu czapek. Pomożemy Ci wybrać zarówno model pasujący do twarzy i sylwetki, jak i kolor podkreślający najlepsze cechy Twojego wyglądu 🙂 Zawsze chętnie służymy radą i pomocą!

Zainspiruj się!

Agata – założycielka marki – całe życie nienawidziła czapek, bo źle w nich wyglądała! Dlatego rozumiemy jak trudno czasem dobrać czapkę, szczególnie kiedy nie wiemy na co zwrócić uwagę. Dlatego Agata zaprojektowała tyle modeli czapek – na pewno znajdziesz taki, który pasuje do Ciebie i będziesz w nim świetnie wyglądać 🙂 Tak jak Agata, która teraz kocha czapki, a dzięki niej – tysiące osób pokochało i odkryło je na nowo ♥