Blog i porady
wiosenna czapka

Wiosenna czapka? Już? Jeszcze kupisz u nas CZAPKĘ!

Wiosenna czapka? W najbliższą sobotę, 17 lutego 2024 roku, marka odzieżowa Brain Inside zawita na Targach Mody! Odbędą się w popularnym centrum handlowym Blue City w Warszawie. To wyjątkowe wydarzenie będzie trwać od godziny 10:00 do 22:00.
Czapka w góry FERIE

Czapka w góry FERIE – WARSZAWA

Zbliżające się ferie zimowe to doskonała okazja, aby zadbać o odpowiednie przygotowania na zimowe eskapady. Jeśli góry są miejscem, które najczęściej przyciąga Waszą uwagę, to niezaprzeczalnie najważniejszym elementem wyposażenia jest… czapka! Dlatego już w ten weekend, 13-14 stycznia, zapraszamy Was do Elektrowni Powiśle w Warszawie, gdzie przygotowaliśmy specjalne stoisko pełne niezbędnych akcesoriów.
Prezent na szybko POZNAŃ

Prezent na szybko POZNAŃ – Sobota i Niedziela w CH Posnania!

Tak - Prezent na szybko POZNAŃ - to my pomożemy Wam w tym przedsięwzięciu! Zapraszamy Was serdecznie na niezwykłe wydarzenie w sercu Poznania! Już w ten weekend, 16-17 grudnia 2023 roku, odbywać się będą wyjątkowe Targi Mody w Centrum Handlowym Posnania. Jeśli poszukujecie prezentu na szybko w pięknym mieście Poznań, to nie możecie przegapić tego wydarzenia!