Fajnie, że tu jesteś ♥

Wełniana opaska – odpowiedź na pytanie “Co zrobić jak nie lubię czapek?” W tej zakładce prezentujemy Wam naszą ręcznie robioną opaskę. To fajna alternatywa dla osób nieprzepadających za czapkami. Na filmiku opowiadamy o szydełkowanej opasce – jak wygląda i jak ją zakładać 🙂

Zapraszamy do oglądania no i oczywiście subskrypcji kanału na YouTube, gdzie regularnie wrzucamy porady dotyczące dodatków zimowych oraz inne fajne, inspirujące filmiki!

Zima bez czapki? Czemu nie!

Nie każdy kocha czapki. I wbrew pozorom, rozumiemy to doskonale 🙂 Nie musisz nosić czapki, żeby nie marznąć zimą. Alternatywą jest wełniana opaska właśnie! I to nie byle jaka! Nasze opaski są ręcznie robione na szydełku, przed poznańskie Seniorki, którym pomagamy dorobić do emerytury. Dzięki temu, że to wszystko robimy ręcznie 0 jesteśmy w stanie dopasować się do Ciebie. mamy standardowe wymiary opasek i materiały, z których je dziergamy. Jeżeli jednak masz pomysł na trochę inna opaskę – chętnie ją dla Ciebie stworzymy 🙂

Co i jak?

Nasza wełniana opaska ma około 11 cm wysokości – tak więc świetnie zakryje zarówno uszy jak i czoło. Ponadto podszywamy ją ciepłym i milutkim polarem. Dzięki temu mróz i wiatr nam nie straszne.

Duży wybór materiałów…

Wiemy, że są różne gusta. Dlatego mamy wiele rodzajów włóczek do wyboru: od akrylowych (dla alergików), poprzez owczą wełnę aż po super luksusowe i miękkie wełny merino. Podobnie jest z podszewką. Jeżeli jest Ci niepotrzebna – nie wszyjemy jej. Chcesz podszycie polarowe? Jasne! A może coś ekstra dla włosów? Opaska z jedwabną poszewką jest dla Ciebie!

Kreatywność górą!

Doceniamy pomysłowość, dlatego specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy zakładkę WŁASNY PROJEKT OPASKI – gdzie możesz zaprojektować opaskę w kolorach, których nie ma nikt inny. To niesamowita przygoda, sposób na wyróżnienie się z tłumu i powód do dumy z własnej kreatywności.
Zobacz co jeszcze możesz stworzyć w naszej zakładce WŁASNY PROJEKT. Powodzenia!