Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego specjalnie dla Was wprowadziliśmy produkty zarówno z wełny jak i bawełny.

Czapki z bawełny

Naszą kolekcję czapek jesiennych “all season” zrobiliśmy również w bawełnianej odsłonie – to alternatywa dla osób, którym zależy na naturalnych materiałach. Krój czapek jest bardzo prosty, ale i innowacyjny zarazem. Dlaczego? Bo to czapki 2 w 1. Z racji tego, że logo wszyliśmy z dwóch stron czapki – można ją nosić na dwa sposoby. Czyli jak? A no w wersji “long” czyli tak zwana czapka smerfetka lub czapka slouchy czy “worm” 🙂 Lub w wersji wywiniętej czyli czapka “beanie” lub czapka “dokerka”.

Czapki występują w rozmiarze unisex co znaczy, że pasują zarówno na kobiety jak i na mężczyzn. Żeby uzyskać rozmiar dla dzieci – proponujemy wersję basic – czapka wywinięta ma mniejszy obwód i świetnie nadaje się dla dzieci powyżej 7 lat. 

Czapki z dodatkiem wełny

Nasza podstawowa kolekcja jest tworzona z mieszanek wełny z akrylem. Dzięki temu czapki są super kolorowe, miękkie w dotyku i niegryzące. Dodatek akrylu sprawia, że czapki są bardziej wytrzymałe, a dodatek wełny uszlachetnia je i dodaje właściwości grzewczych.

Czapki z wełny 100%

Specjalnie dla Was stworzyliśmy kolekcję premium, w której prezentujemy czapki zrobione z najwyższej jakości wełny. Wybraliśmy taki rodzaj wełny, który jest przyjemny w dotyku, grzeje jak jasny piorun oraz jest odporny na uszkodzenia (z umiarem oczywiście).

[wcpscwc_pdt_slider type=”products” cats=”124″ design=”design-1″ slide_to_show=”6″ limit=”12″ slide_to_scroll=”1″ autoplay=”false”]