Prezent na szybko POZNAŃ – Sobota i Niedziela w CH Posnania!

CH Posnania Sobota i Niedziela Poznań 16-17.12.23
Czapki ciepłe jak Turkus - Sobota i Niedziela Handlowa w CH Posnania!

Tak – Prezent na szybko POZNAŃ – to my pomożemy Wam w tym przedsięwzięciu!

Zapraszamy Was serdecznie na niezwykłe wydarzenie w sercu Poznania! Już w ten weekend, 16-17 grudnia 2023 roku, odbywać się będą wyjątkowe Targi Mody w Centrum Handlowym Posnania. Jeśli poszukujecie prezentu na szybko w pięknym mieście Poznań, to nie możecie przegapić tego wydarzenia!

Co ? Gdzie? Jak? Prezent na szybko POZNAŃ!

Nasze kolorowe stoisko z pewnością przyciągnie Waszą uwagę. Znajdować się będzie koło sklepu H&M, więc łatwo nas odnajdziecie. To idealna okazja, aby zaopatrzyć się w różnorodne prezenty dla swoich bliskich.

Dla wszystkich miłośników kompletnych zestawów mamy przygotowane cudowne kompozycje. Szczególnie polecamy nasze kominy, czapki z pomponem oraz rękawiczki. To doskonałe pomysły na praktyczne i stylowe prezenty, które ucieszą każdego. Czapki podszyte polarem gwarantują ciepło nawet w najzimniejsze dni, a szaliki dodadzą elegancji każdej stylizacji.

Coś dla dzieci?

Jeśli planujecie zakupy dla najmłodszych, koniecznie odwiedźcie nasze stoisko. Przygotowaliśmy zestawy czapek i kominów dla dzieci, które zachwycą nie tylko najmłodszych, ale i ich rodziców. To doskonały sposób, aby sprawić radość maluchom w czasie świątecznych przygotowań.

Targi Mody w CH Posnania to nie tylko okazja do zakupów, ale również świetna zabawa. Przybywajcie tłumnie, bo to ostatnia szansa na znalezienie idealnych prezentów przed Świętami Bożego Narodzenia. Nasze stoisko będzie pełne kolorów i inspiracji, gotowe na Wasze poszukiwania.

Nie macie czasu w weekend! To nic – w tygodniu też jesteśmy dla Was!

Jeżeli jednak nie macie możliwości odwiedzenia nas w weekend, nie martwcie się! Zawsze możecie znaleźć naszą Pracownię na ul. Starołęckiej 7 w Poznaniu. Tam również czekają na Was fantastyczne propozycje prezentów! Prezent na szybko POZNAŃ – to my!

Warto jednak pamiętać o jednej ważnej rzeczy – zawsze warto zadzwonić i umówić się przed przyjazdem do naszej Pracowni, ponieważ pracujemy w nieco nietypowych godzinach. To zapewni Wam pewność, że zawsze znajdziecie nas gotowych do udzielenia Wam najlepszej obsługi.

Po prostu: Widzimy się!

Tak więc, kochani, nie zwlekajcie! Targi Mody w Poznaniu to idealne miejsce, aby znaleźć oryginalne i szybkie prezenty na ostatnią chwilę. Czekamy na Waszą liczna obecność, gotowi do wspólnego spędzenia tego magicznego weekendu! Do zobaczenia!

Nie możesz być z nami?

Nie ma problemu, spotkasz nas na kanale You Tube 🙂 Mnóstwo porad i opowiadania o czapkach 🙂 To prawie tak, jak byście widzieli mnie na żywo 😛

KLIKNIJ W LINK 🙂

Z modowym entuzjazmem,
Agata
Prezent na szybko POZNAŃ
Podziel się swoją opinią