O nas

Brain Inside to nie tylko marka. To społeczność ludzi, którzy nie są przeciętni, chcą mieć wpływ na swoje życie i chcą coś zmienić.

Never Give Up to nasze motto. A nasze marzenie to zmienić zastany porządek i pokolorować świat czapek, kominów i rękawiczek - tak, aby energia płynąca z naszych Klientów była widoczna na pierwszy rzut oka. Zainspirowało nas to, co w życiu najbardziej podniecające wyzwanie. Jeden walczy, żeby wstać o 5:00 na jogę przed pracą, drugi żeby wycisnąć 360 na desce. Ważne, że się nie poddajemy. - I to jest fajne!

Czy wiesz, że:

To wszystko Seniorki z Poznania!

Nasze produkty są robione ręcznie przez Seniorki z Poznania, które dzięki Tobie mają szansę dorobić sobie do emerytury! To właśnie one wkładają w Twoją czapkę całe serce i skupienie, a my, tu w pracowni, dodajemy szczyptę pozytywnej energii i uśmiechu!

To już tak długo!

Ogrzewamy Wasze głowy od 2012 roku :)

Sam możesz być Projektantem!

W naszym sklepie online możesz stać się projektantem mody! W zakładce ZAPROJEKTUJ SAM możesz wybrać własne kolory i mieć czapkę (lub inne akcesoria), której nie ma nikt inny na całym świecie! Czy to nie cudowne?

Obsługa Klienta to nasz priorytet!

Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub po prostu chciałbyś z nami pogadać - napisz do nas lub zadzwoń!

Właścicielka i kreatorka Brain Inside to:

Agata Wojtczak -  i jest nie do końca normalną osobą. Im odważniejszy pomysł, tym bardziej jej się podoba. Im bardziej niebezpieczny sport, tym bardziej jest zajarana. Dowiedz się więcej po prawej -> oraz klikając tutaj.

 

Zajawka przede wszystkim!

Oprócz czapek promujemy wszelkiego rodzaju zajawki sportowe oraz ciekawe podróże :)
Jeżeli robisz coś ciekawego ? napisz do nas! A my napiszemy do Ciebie, i jeżeli się dogadamy, to będziemy dumni jeżeli zostaniesz członkiem naszego Teamu.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Dotknij, załóż, rozpłyń się i strać głowę dla wygody, ciepła i kolorów!

Zasługujesz na to!

AmbassadorsAgata WojtczakHello

Zapomniałeś hasła?